forex trading logo

Puchar UKS Mustang

 

Od początku jego powstania współpracujemy z Uczniowskim Klubem Sportowym MUSTANG. Razem korzystamy z portu i zaplecza Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku i dlatego często organizujemy wspólne imprezy dla najmłodszych żeglarzy. 

 

WYNIKI

 

Pucharu UKS Mustang

 

XV Puchar UKS Mustang (rok 2012)

 

Klasa OPP UKS  dziewczęta – 9 lat
1. Amelia Dziaba – UKŻR NIEGOCIN
2. Amelia Linowska – Baza Mrągowo
3. Weronika Poczynek – UKŻR NIEGOCIN
4. Aleksandra Wiśniowiecka – UKŻR NIEGOCIN
5. Julia Radecka – UKŻR Niegocin
6. Julia Marciniak – UKS MUSTANG

 

Klasa OPP UKS  chłopcy – 9 lat
1. Tomasz Trajanowicz – UKŻR NIEGOCIN
2. Oliwier Przybylak – Baza Mrągowo
3. Mateusz Gigielewicz – Baza Mrągowo
4. Konrad Dziaba – UKŻR NIEGOCIN
5. Michał Lis – Baza Mrągowo
6. Igor Zalewski – UKŻR NIGOCIN

 

Klasa OPP UKS  dziewczęta - 11 lat
1. Lidia Kalinowska - MOS Ełk
2. Urszula Szymanowska - MOS Ełk
3. Adrianna Krystochowicz -  MOS Ełk
4. Karolina Kowalewska – Baza Mrągowo
5. Małgorzata Marciniak – UKS MUSTANG
6. Katarzyna Ilnicka – UKS MUSTANG

 

Klasa OPP UKS  chłopcy – 11 lat
1. Kacper Mik – MOS Ełk
2. Cezary Sternicki – Baza Mrągowo
3. Damian Kluk – UKS MUSTANG    
4. Mateusz Wiecheć – MOS Ełk
5. Damian Uminowicz – UKS MUSTANG
6. Mateusz Siedlecki – UKS MUSTANG

 

Klasa TECHNO 293
1. Rafał Adasiewicz -  MBSW Giżycko
2. Martyna Nowicka -  MBSW Giżycko
3. Domink Daraż -  MBSW Giżycko

 

XIV Puchar UKS Mustang (rok 2011)

 

Klasa OPP Grupa B
1. Adrian Kaczyński
2. Adrianna Krystochowicz
3. Julia Jagodyńska

 

Klasa OPP UKS 11 lat
1. Gabriela Filipczyk
2. Damian Uminowicz
3. Urszula Szymanowska

 

Klasa OPP 9 lat
1. Mateusz Siedlecki
2. Kacper Fiećko
3. Zofia Steer

 

Klasa TECHNO 293
1. Kacper Warzocha
2. Martyna Nowicka
3. Michał Warzocha

 

XIII Puchar UKS Mustang (rok 2010)

 

Klasyfikacja klasy OPP
1. Michał Warzocha
2. Adam Galus
3. Lidia Białowąs
4. Gabriela Filipczyk
5. Mateusz Siedlecki
6. Aleksandra Szpakowska

 

Klasyfikacja Techno 293
1. Agnieszka Gutkowska
2. Damian Górski
3. Tomasz Nieradko
4. Kacper Warzocha

 

XII Puchar UKS Mustang (rok 2009)

 

Klasyfikacja klasy OPP
1. Michał Kierner
2. Michał Warzocha
3. Aleksandra Dziąba

 

Klasyfikacja Techno 293

 

Chłopcy
1. Maciej Stankiewicz
2. Damian Górski
3. Kacper Warzocha

 

Dziewczyny
1. Agnieszka Gutkowska
2. Małgorzata Łukaszewicz
3. Martyna Nowicka

 

XI Puchar UKS Mustang (rok 2008)

 

Klasa OPTIMIST
1. Dominik Borowski
2. Szymon Kulik
3. Michał Klemer
4. Ola Dziąba
5. Lidia Białowąs
6. Julia Wiązowaty

 

Klasa TECHNO 293
1. Adam Łożyński
2. Rafał Nowicki
3. Maria Komar
4. Małgorzata Łukaszewicz
5. Agnieszka Gutkowska
6. Anita Floriańska

 

Klasa UKS deska
1. Hania Mikołaju
2. Ula Wiązowaty
3. Kacper Warzocha
4. Dawid Łukaszewicz
5. Martyna Nowicka

 

X Puchar UKS Mustang (rok 2007)
"Błękitna Wstęga Jeziora Kisajno"

 

1. Karolina Sołtaniuk
2. Dominik Borowski
3. Aleksandra Tulkiewicz

 

Klasa OPP
1. Karolina Sołtaniuk
2. Aleksandra Tulkiewicz
3. Lidia Bochan

 

1. Dominik Borowski
2. Szymon Kulik
3. Dawid Łukaszewicz

 

Klasa Deska UKS
1. Anita Floryańska
2. Agnieszka Gutkowska
3. Monika Kraszewska

 

1. Tomasz Nieradko
2. Karol Matelak
3. Damian Górski

 

Klasa BIC
1. Maja Dudkowska
2. Maria Komar
3. Małgorzata Łukaszewicz

 

1. Arkadiusz Brzozowski
2. Maksymilian Siewierski
3. Adam Łożyński

 

Klasa Cadet
1. Grzegorz Kaczmarski, Sebastian Gotowski
2. Krzysztof Małecki, Hubert Krzewiński
3. Michał Bękalski, Piotr Buczek

 

IX Puchar UKS Mustang (rok 2006)
"Błękitna Wstęga Jeziora Kisajno"

 

1. Dominik Borowski UKS Mustang
2. Karolina Sołtaniuk UKŻR Niegocin
3. Wojciech Kozłowski UKS Mikołajki
4. Maciej Szabłowski UKŻR Niegocin
5. Katarzyna Bogdańska UKS Mustang
6. Jan Rogowski UKŻR Niegocin

 

Klasa Optimist UKS
1. Karolina Sołtaniuk UKŻR Niegocin
2. Jan Rogowski UKŻR Niegocin
3. Aleksandra Góralczyk UKS Mikołajki
4. Dominik Borowski UKS Mustang
5. Wojciech Kozłowski UKS Mikołajki
6. Katarzyna Bogdańska UKS Mustang

 

Klasa Deska z Żaglem UKS
1. Arkadiusz Brzozowski UKS Mrągowo
2. Adam Łożyński UKŻR Niegocin
3. Rafał Nowicki UKS Mustang
4. Barbara Dmochowska UKS Mrągowo
5. Anita Floryańska UKS Mustang
6. Małgorzata Łukaszewicz UKS Mustang

 

Klasa Cadet
1. Jacek Giedziuszewicz, Grzegorz Kaczmarski
2. Tymoteusz Lachowicz, Mikołaj Kownacki
3. Marek Zalewski, Dawid Ulikowski
4. Arkadiusz Rybicki, Hubert Krzewiński

 

III Puchar UKS Mustang (rok 2000)
OPP UKS:

 

1.Konrad Baraszkiewicz UKS Mustang
2.Piotr Pawlik MSŻ
3.Maciej Chodań UKS Mustang

 

Deska z żaglem:
1.Adam Saługa UKS Mustang
2. Daria Brzozowska UKS Mustang
3.Michał Pukas UKS Mustang

 

II Puchar UKS Mustang (rok 1999)
OPP UKS

 

1. Piotr Pawlik MSŻ
2. Hubert Włodkowski UKS Mustang
3. Michał Pukas UKS Mustang
4. Kacper Winiarczyk MSŻ
5. Konrad Baraszkiewicz UKS Mustang
6. Michał Saskowski UKS Mustang

 

Deska z żaglem
1. Karol Krzyszkowski
2. Maciej Karbowski
3. Jakub Skrzpczyk

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl