forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj122
mod_vvisit_counterWczoraj444
mod_vvisit_counterOd 08.20121505242
II Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 14.07–27.07.2021 r.

Odbyły się zorganizowane przez nas drugie z sześciu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski. Warunki pogodowe były bardzo dobre. Przez cały czas trwania warsztatów było słonecznie i bardzo ciepło. Nie zabrakło także wiatru dzięki czemu zrealizowaliśmy cały zakładany program szkoleniowy. Po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki duża grupa uczestników przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Tradycyjnie na zakończenie warsztatów odbyły się regaty na sasankach, w których wzięło udział 12 załóg. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i komplety żeglarskich laminowanych map Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Woda w jeziorze była bardzo ciepła i dzięki temu zorganizowaliśmy dodatkowe zajęcia (kajaki, narty wodne, pływanie na kanapie i dętce, itp.), które cieszyły się dużym powodzeniem. Równie dużym powodzeniem cieszyły się wieczorne zabawy w „Szklance”.

 

Akcja jest kontynuowana. Następne Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminach : 29 lipca – 11 sierpnia 2021 r. ; 13 sierpnia – 26 sierpnia 2021 r.; 21 września – 4 października 2021 r. oraz 6 października – 19 października 2021 r.

Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.msz.org.pl w zakładce warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl