forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj93
mod_vvisit_counterWczoraj213
mod_vvisit_counterOd 08.20121342741
IV Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 20.07. – 2.08.2022 r.

Odbyły się zorganizowane przez nas czwarte z siedmiu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski. Warunki pogodowe były bardzo dobre. Przez większość czasu trwania warsztatów było ciepło i dopisał wiatr. Żeglowaliśmy od rana do wieczora, również po kolacji. Zrealizowaliśmy cały zakładany program szkoleniowy. Dzięki tym dobrym warunkom po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki ponad połowa uczestników warsztatów przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Wielu uzyskało po 2 patenty (żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego). Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Tradycyjnie na zakończenie warsztatów odbyły się regaty. Wystartowało 12 załóg na sasankach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i komplety żeglarskich, laminowanych map Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Akcja jest kontynuowana. Następne Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminach : 4 sierpnia – 17 sierpnia 2022 r. ; 19 sierpnia – 1 września 2022 r. oraz 13 września – 26 września 2022 r.

Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.msz.org.pl w zakładce warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl