forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121551330
II Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 24.05. – 6.06.2023r.

Odbyły się zorganizowane przez Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych drugie z ośmiu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych. Współorganizatorem była Mazurska Szkoła Żeglarstwa, a warsztaty były dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 W warsztatach wzięło udział 30 uczestników. Warunki pogodowe były dobre. Zajęcia odbywały się na sasankach i dezetach. Przez przeważającą część czasu trwania warsztatów było ciepło i słonecznie. Nie brakowało także wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy. Znaczna część uczestników warsztatów przystąpiła do egzaminów i uzyskała patenty żeglarza jachtowego. Zgodnie z tradycją zostali pasowani na żeglarzy. Na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek żeglarskich.

Akcja jest kontynuowana.

Zapraszamy na kolejne Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON . Terminy warsztatów i dokładne informacje znajdują się na stronach internetowych: www.pzzn.pl oraz www.msz.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl