forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj148
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121551368
IV Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 30.06. – 13.07.2023r.

Odbyły się zorganizowane przez Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych czwarte z ośmiu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych.

Współorganizatorem była Mazurska Szkoła Żeglarstwa, a warsztaty były dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników. Warunki pogodowe były bardzo dobre. Zajęcia odbywały się na sasankach i dezetach. Przez cały czas trwania warsztatów było ciepło i słonecznie. Nie brakowało także wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy. Część uczestników warsztatów przystąpiła do egzaminów i uzyskała patenty żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Zgodnie z tradycją zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty na tangach i sasankach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek żeglarskich.

Akcja jest kontynuowana.

Zapraszamy na kolejne Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON . Terminy warsztatów i dokładne informacje znajdują się na stronach internetowych: www.pzzn.pl oraz www.msz.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl