forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj103
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121551323
VI Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 30.07. – 12.08.2023r.

Odbyły się zorganizowane przez Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych szóste z ośmiu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych.

Współorganizatorem była Mazurska Szkoła Żeglarstwa, a warsztaty były dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników. Zajęcia odbywały się na sasankach i dezetach. Warunki pogodowe były zróżnicowane, ale nie brakowało wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy. Część uczestników warsztatów przystąpiła do egzaminów i uzyskała patenty żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Zgodnie z tradycją zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty. Zwycięzcy otrzymali dyplomy. 

Akcja jest kontynuowana.

Zapraszamy na kolejne  Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON . Terminy warsztatów i dokładne informacje znajdują się na stronach internetowych: www.pzzn.pl oraz www.msz.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl