forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj168
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121551388
VIII Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 13.09. – 26.09.2023r.

Odbyły się zorganizowane przez Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych ósme, ostatnie z zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych.

Współorganizatorem była Mazurska Szkoła Żeglarstwa, a warsztaty były dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników. Zajęcia odbywały się na tangach, sasankach dezetach, katamaranach i motorówkach. Warunki pogodowe były bardzo dobre. Było słonecznie, ciepło i nie brakowało wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy. Część uczestników warsztatów przystąpiła do egzaminów i uzyskała patenty żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Zgodnie z tradycją zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i żeglarskie mapy Wielkich Jezior Mazurskich.

Były to ostatnie organizowane przez PZŻN w tym sezonie letnim warsztaty zakończone egzaminami na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Mazurską Szkołę Żeglarstwa oraz inne imprezy, które będziemy wspólnie organizować do końca października.      

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl